Hotel Jasek

Ten niepozorny z budynek został niedawno przebudowany i wyremontowany. Z zewnątrz jest to poprawna bryła, ale nie rzucająca się jakoś nazbyt w oczy. Ale jeśli ktoś zajrzy do środka – coś niesamowitego.
Remont przeprowadzony zgodnie z regułą „raz a dobrze” lub „raz się żyje” i przeprowadzono ją zdecydowanie na bogato. Wnętrze przypomina dwór carski z czasów świetności Rosji. Przepych ociekający złotem. Kolumny z płaskorzeźbami przy suficie. Przeogromne żyrandole z tysiącami kryształków czy szkiełek. W recepcji podłoga marmurowa i ogromne fotele. Wydaje się, że nastawili się na organizację wesel i chcieli mieć przepych i ekskluzywność na ten jeden dzień. Czy jednak poza weselami ktoś tam się zatrzyma? Oby jacyś przejezdni nie zniechęcili się bryłą budynku i weszli do środka, a wtedy prawdopodobnie zostaną.

This entry was posted in Pierzeja and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>